قوانین و مقررات سایت موسسه حرکتهر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت موسسه حرکت می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:
توافقنامه
متن حاضر متعلق به سایت موسسه حرکت می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.
الف: شرایط عضویت
تنها لازمه عضویت در سایت موسسه حرکت تمایل به عضویت و پر کردن فرم ثبت نام می باشد.
اطلاعات خصوصی
اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت موسسه حرکت محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
شرایط استفاده
- متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
- در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک “فراموشی کلمه عبور” می توانید آنرا دریافت کنید.
- در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید، مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.
- در صورت انصراف از خرید یا ثبت نام پس از پرداخت پول، مبلغ پرداخت شده 72 ساعت پس از پرداخت به حساب شما واریز می شود.
حقوق مالکیت معنوی:
- استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.
- کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت موسسه حرکت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
- موسسه حرکت مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).
- نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه تمام محصولات فرهنگی از جمله آموزش های صوتی و تصویری با مجوز ناشر در سایت گذاشته شده است.
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
گام دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار
گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت
گام چهارم: ارسال کالا یا انجام خدمات توسط موسسه حرکت
تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، موسسه حرکت حق دارد سفارش ثبت شده را باطل کند.
تذکر مهم:
مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خلاف شیونات جمهوری اسلامی یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک از نظرات مجاز نمی باشد.